Co byste měli vědět o společnosti OPTAGLIO

OPTAGLIO je přední světový dodavatel nejmodernějších bezpečnostích hologramů a světová jednička v elektronové litografii. Během téměř 25 let svého působení jsme dodali stovky milionů hologramů úřadům, finančním institucím a dalším organizacím ve více než 50 zemích celého světa. Naše unikátní technologie je všeobecně respektována jako to nejlepší, co je na globálním trhu k dispozici.

Jsme držitelem příslušných mezinárodních certifikací a naše práce probíhá pod striktním bezpečnostním dohledem. Náš systém bezpečnosti pokrývá personální bezpečnost, procesy, informace i fyzickou bezpečnost. Jsme členem Mezinárodní asociace výrobců hologramů (IHMA – International Hologram Association), do jejíhož londýnského registru zapisujeme veškeré hologramy a bezpečnostní prvky, které vyrábíme.

Skupina OPTAGLIO operuje ve Velké Británii a v České republice, kde jsou umístěny vývojové a výzkumné kapacity i výrobní zařízení. Navazujeme na vědeckou a průmyslovou tradici země, která byla již od průmyslové revoluce jedním z nejpokročilejších evropských regionů a kde se zrodily značky jako Porsche, Škoda a Tesla.

Tým společnosti OPTAGLIO spojuje místní lidi a experty z celého světa. Chceme ty opravdu nejlepší vědce, techniky a manažery, ale i poctivé, spolehlivé a šikovné operátory výroby. Platíme je odpovídajícím způsobem, poskytujeme jim široké možnosti rozvoje a jsme rádi, že se je opravdu daří získávat.

Společně vytváříme firemní kulturu, v níž jsou klíčovými hodnotami inovace, odpovědnost, kázeň a úcta k tvrdé práci. Díky tomu jsme schopni poskytnout svým zákazníkům nejlepší dostupné technologie takovým způsobem, aby se jim velmi snadno začleňovaly do výroby a poskytovaly plnou jistotu ochrany proti padělatelům.

Další informace najdete na www.optaglio.cz

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s